Magazin

8 aylık hamile Sinem Kobal’dan yeni poz. Görenin ağzı açık kaldı!

8 aylık hamile Sinem Kobal‘dan yeni poz. Görenin ağzı açık kaldı! Hamileliği boyunca görüntü vermekten kaçınan güzel oyuncudan günler sonra yeni poz geldi. İkinci bebeğine 8 aylık hamile Sinem Kobal, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Hayranları Kobal’ı beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

8 aylık hamile Sinem Kobal'dan yeni poz. Görenin ağzı açık kaldı!

SİNEM KOBAL’A”BU NE GÜZELLİK” YORUMLARI

Kobal’ın Instagram‘dan paylaştığı fotoğrafa takipçilerinden beğeni yağdı. Kobal’ı görenler, “Bu ne güzellik” demeden geçmedi.

Kızları Lalin’e kardeş geleceğini ve yine bir kızları olacağını duyuran ünlü çift, çocuğunu gözlerden uzak büyütmeyi tercih edenlerden.

Türkiye’nin en yakışıklı jönlerinden olan ve şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu ile oyuncu eşi Sinem Kobal ikinci kez anne-baba olmaya hazırlanıyor. 2020 yılında kızları Lalin’i kucaklarını alan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu büyük mutluluk yaşamıştı. Kenan İmirzalıoğlu ile Mayıs 2016 tarihinde nikah masasına oturan oyuncu Sinem Kobal, şimdilerde ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. 8 aylık hamile olan Sinem Kobal ile eşi doğumu Ege’de doğa ile iç içe yaşam sürerek bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔