Gündem
Trend

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum’da Hasan Can Kayada’dan samimi açıklamalar

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum’da Hasan Can Kayada’dan samimi açıklamalar. Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum, yeni kanalı tv100 ekranlarında yayın hayatına başladı. Işık’ın ilk konuğu Konuşanlar programıyla tanınan komedyen Hasan Can Kaya oldu. Işık’ın sorularına içtenlikle yanıtlar veren Kaya, ilk filmiyle ilgili de detay verdi.

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum'da Hasan Can Kayada'dan samimi açıklamalar
Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum'da Hasan Can Kayada'dan samimi açıklamalar 3

İlk sinema filmi projesi

2023 sömestır başında gösterime gireceğiz. Çok heyecanlıyım onunla ilgili. Zaten birkaç tane büyük işi iptal ettim, senaryosuyla ilgilenebileyim diye. Romantik komedi ama komedisi daha yoğun olan bir film. Ben oynuyorum, ben yazıyorum, yönetmeni ben değilim. Yönetmene henüz karar vermedim. Benim için aslolan senaryodur. Senaryo bittiği zaman, yönetmen ve oyuncu seçimi ile ilgili yoğun bir şekilde çalışacağım.  

İdollerini ilk kez açıkladı

Işık’ın kim senin idolün ya da idollerin sorusuna Kaya’nın yanıtı şöyle oldu; 

Rahmetli Kemal Sunal’ın, Şener Şen’in filmlerini, Ertem Eğilmez, Sadık Şendil’in senaryosunu yazdığı filmlerin hastasıyım. İlyas Salman da çok büyük aktördür. Uzun yıllardır sinemalarda göremiyoruz, bununla ilgili üzgünüm. Bir an önce bir yerlerde izlemeyi çok isterim. Bu işi yapmamızın nedeni bu isimlerin yaptığı filmlerdir. Yani onlar bizi zehirlediler. Yani o kadar eğlendik ki; dünyadaki en mucizevi şeyin bu olduğunu düşündük. Ve bu tutkuyu edindik.

Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştı? 

Konuşanları çektik, çok başarılı olduk. 10. bölüme geldiğimizde kapalı gişe stand-up’a başlamıştım. Ve Harbiye oyunumuz belli oldu. Bana o arada platformlarda telefon geliyordu, sizinle çalışmak istiyoruz diye. Ben de bu işte tanınabilirliğin, marka değerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğim için Youtube’da kalmak istiyorum diye cevap veriyordum. Bunlardan bir tanesi de Exxen’di. Sonra ben turnedeyken, Acun abi aradı, Acun Ilıcalı. Dedi ki; çok tebrik ediyorum kardeşim, tanışmamız lazım seninle bu hafta. Ben de dedim ki; benim turnem var 5 şehir üst üste. Yoğunluk var, görüşemeyiz. Bir yandan da, görüşürsek nasıl hayır diyeceğiz düşünüyorum. Birazcık öteliyordum, yani bahane de oluyordu gitmemek için. Dedi ki; ben seni uçağımla aldırıyorum, şu saatte şurada görüşelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔