Magazin
Trend

Cüneyt Arkın’ın kitabında dikkat çeken detay! Orhan Gencebay ve Sevim Emre çok sinirlendi !

Cüneyt Arkın‘ın kitabında dikkat çeken detay! Orhan Gencebay ve Sevim Emre çok sinirlendi ! Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Cüneyt Arkın’ın, ‘Benim Kahramanım Türk Halkıdır’ kitabında, yakın dostu Kemal Sunal‘ın, bir arabesk şarkıcısından hiç hazzetmediğini ileri sürerek ünlü oyuncunun bir anısına yer verdi. Bahsedilen kişinin Orhan Gencebay olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Cüneyt Arkın'ın kitabında dikkat çeken detay! Orhan Gencebay ve Sevim Emre çok sinirlendi !

Cüneyt Arkın’ın tartışmalara konu olan Kemal Sunal ile olan anısı ise kitapta şöyle yer alıyor:

“ARAP’TAN YÜRÜTTÜĞÜ ŞARKILARLA..”

“Bir gün Hilton’un lobisinde oturuyoruz. Gözü bir yere takıldı. Baktım, 60 yıllık müzik birikiminin üzerine çökmüş Arap’tan yürüttüğü şarkılarla bir anda meşhur olmuş bir arabeskçi.

Asansöre bindi, yukarı çıktı. Kemal Sunal, ‘Bu herif gibiler ancak asansörle yükselir’ dedi.”

“İsminiz Neydi?” başlıklı bir başka bölümde yine Kemal Sunal, yine ikisinin de sevmediği arabeskçi var:

“Yılmaz Kalkavan’ın yemeğine davetliyiz. Kemal Sunal ve ben iki dirhem bir çekirdek giyinip, davetin yapıldığı otele gittik. Lobi kalabalıktı. Millet asansör bekliyordu, sıraya girdik. O meşhur arabeskçi yine geldi. Yanında televizyoncular, gazeteciler ve dostları vardı.

“SİNSİCE SIRITTI”

Bizi görünce sevinir gibi yaptı, sonra sinsice sırıttı. ‘Kemal Bey, sizi görmek ne güzel çok sevindim. Bana resminizi imzalar mısınız?’

Aklınca dalgasını geçiyordu. Kemal hiç duraksamadı, fotoğrafını çıkardı: ‘Hay hay efendim, isminiz neydi?”

‘BAHSEDİLEN ÜNLÜ ORHAN GENCEBAY’ İDDİASI

84 yaşındaki Cüneyt Arkın’ın kitabında bahsettiği, merhum sanatçı Kemal Sunal’la beraber hiç hazzetmedikleri arabesk şarkıcısının Orhan Gencebay olduğu iddia edildi.

GENCEBAY ÇİFTİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Sert bir tepki veren Sevim Emre, “Avukatla konuştum hukuki olarak o kitabı toplattıracağız. Saygısızlığı hazmedemem böyle bir haberi hazmedemem Orhan Gencebay gibi bir değeri kitabının reklamını yapmak için hiç kimse kullanamaz. Müsaade etmiyorum” dedi. Kitabı henüz okumadığını söyleyen Orhan Gencebay ise “Kitabı daha okumadım, okumaya da gerek duymuyorum. Sadece yalan dolan olduğunu görüyorum ve okumaya gerek duymuyorum. Cüneyt Arkın’a hayret ediyorum; ben ona ne yaptım ki bana böyle iğrenç davranıyor, böyle yalan söylemlerde bulunuyor. Ben filmlerini çok severek izlediğim sevgili, rahmetli Kemal Sunal ile hiçbir zaman yan yana dahi gelemedim maalesef” ifadelerini kullandı.

Tartışmaya dahil olan Gül Sunal da 2000 yılında hayatını kaybeden eşi Kemal Sunal hakkındaki iddialarla ilgili, “Cüneyt Arkın yanlış hatırlıyor. Kemal kimse için böyle konuşmaz. Bu durumdan Kemal de inciniyor” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔