Spor
Trend

Fatih Terim 26 Mart mali genel kuruluna katılmayacak. Son dakika..!

Son dakika..! Fatih Terim 26 Mart mali genel kuruluna katılmayacak. Galatasaray eski teknik direktörü ve divan kurulu üyesi Fatih Terim, mali genel kurula katılmama kararı aldı.

Fatih Terim 26 Mart mali genel kuruluna katılmayacak. Son dakika..!

Galatasaray’da gözler mali genel kurula çevrildi. İdari ve mali yönden ibra oylamasının açık mı kapalı mı olacağı verilecek önergenin oylanmasından sonra belirlenecek. Yapılacak oturumu Metin Sinan Aslan’ın yönetmesi bekleniyor.

Galatasaray’da genel kurul divan başkanlığının oluşturulmasının ardından yarın saat 10.00’da Lütfu Kırdar Kongre Merkezi’nde başlayacak genel kurul geç saatlere kadar devam edecek.

Önce Mustafa Cengiz dönemi sonrasında Burak Elmas dönemi idari ve mali açıdan oylanacak. Oylamaların kapalı olması beklenirken, Burak Elmas dönemi ibra edilmezse tüzüğe göre seçim kararı alınması gerekecek. Elmas daha önce olası bir ibrasızlıkta tüzüğün gerekliliğini yapacağını söylemişti.

FATİH TERİM KARARINI DEĞİŞTİRDİ

Galatasaray eski teknik direktörü ve hali hazırda divan kurulu üyesi Fatih Terim’in mali genel kurula katılacağı belirtilmişti. Fakat son gelen bilgilere göre Terim’in mali genel kurulda yer almayacağı öğrenildi.

Faith Terim’in mali genel kurula katılıp konuşma yapacağı da iddia edilmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔