Spor

Fatih Terim sessizliğini bozdu: Büyük bir coşkuyla Türkiye’yi destekleyeceğim!

Fatih Terim sessizliğini bozdu: Büyük bir coşkuyla Türkiye‘yi destekleyeceğim! Terim, Milli Takımımızın 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off yarı final maçında Portekiz ile oynayacağı maç öncesinde açıklamalarda bulundu. açıklamalarda bulundu ve Portekiz-Türkiye maçını değerlendirdi. “Büyük bir coşkuyla Türkiye’yi destekleyeceğim” sözlerini dile getirdi.

Fatih Terim sessizliğini bozdu: Büyük bir coşkuyla Türkiye'yi destekleyeceğim!

Fatih Terim’in açıklamaları şu şekilde;

“Türkiye olarak görevimiz çok zor. Ancak, Türkiye tarihi boyunca karmaşık problemleri aşarak başarılar elde etti. Büyük turnuvalardaki performansımıza bakınca, hep orada olmayı hak eden bir takıma sahip olduk. EURO 2000, 2002 Dünya Kupası ve EURO 2008’deki performanslarımız hala herkes tarafından hatırlanıyor. Özel bir takımımız ve birlikte çalışma fırsatı bulduğum oyuncular da var. Milli takımdaki çocuklarımız, daha büyük bir rekabet içerisinde kendilerini ispat etmeyi hak ediyorlar.”

“Büyük bir coşkuyla Türkiye’yi destekleyeceğim”

“Portekiz’in play-off’lara dramatik bir şekilde düştükten sonra burada olmasından ötürü üzgün olduğumu itiraf etmeliyim. Dürüst olmak gerekirse, Portekiz ile Türkiye arasındaki maçın Dünya Kupası’nın bazı maçlarından bile daha kaliteli olacağını düşünüyorum. Bir teknik direktör olarak bu maçı bir uzman gözüyle izleyeceğim ama elbette büyük bir coşkuyla Türkiye’yi destekleyeceğim!”

“Pizzi çok deneyimli bir oyuncu ve üst düzey oyuncu kumaşı var”

“Pizzi çok deneyimli bir oyuncu ve üst düzey oyuncu kumaşı var. Benfica’da önemli işler yaptı. Şu anda Türkiye’ye transfer oldu ve gelir gelmez kalitesini göstermeye başladı. Benfica’da çok fazla kaliteli oyuncu var. Her zaman Avrupa’nın büyük liglerinde oynayan ve Benfica’dan giden oyuncular görebiliyoruz. Benfica’da severek takip ettiğim çok yetenekli gençler var. Benfica’dan Türkiye’ye gelen oyuncuların da hemen adapte olup iyi performans gösterdiğini görüyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔