Gündem

Foo Fighter’ın davulcusu Taylor Hawkins otel odasında ölü bulundu !

Foo Fighter’ın davulcusu Taylor Hawkins otel odasında ölü bulundu ! Dünyaca ünlü rock grubu Foo Fighters’ın davulcusu ve vokalisti 50 yaşındaki Taylor Hawkins turne sırasında kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Foo Fighter’ın davulcusu Taylor Hawkins otel odasında ölü bulundu !

HAYRANLARINI YASA BOĞDU
Bir zamanlar Kurt Cobain ile birlikte Nirvana grubunda da çalan Hawkins’in turne sırasındaki zamansız ölümü, ailesi kadar hayranlarını da yasa boğdu.

50 YAŞINDAYDI
50 yaşındaki Taylor Hawkins, grubuyla birlikte Güney Amerika turnesindeydi. Müzisyenin ölüm nedeniyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Yetkililer, Hawkins’in cansız bedeninin kaldığı otel odasında bulunduğunu açıkladı.

RESMİ TWITTER HESABINDAN DUYURULDU
Acı haber Foo Fighters grubunun resmi Twitter hesabından da doğrulandı. Açıklamada Hawkins’in Kolombiya’da kaldığı otel odasında, grubuyla birlikte sahneye çıkmadan saatler önce cansız bir halde bulunduğu belirtildi. Açıklamada “Hawkins’in müzikal ruhu ve bulaşıcı gülümsemesi sonsuza kadar bizimle kalacak” denildi. Hawkins ailesinin bu acı gününde özel yaşamlarına saygı beklediğinin de altı çizildi.

AYNI ACIYI İKİNCİ KEZ YAŞADI
Foo Fighters, Nirvana grubunda da çalan Dave Grohl tarafından kurulmuştu. Daha önce grup arkadaşı Kurt Cobain’in 27 yaşında ölümüyle sarsılan Grohl, bir kez daha aynı acıyı yaşadı. Dave Grohl, Nirvana’da çalarken de grup arkadaşı Kurt Cobain‘i genç yaşta kaybetmenin acısını yaşamıştı. Acı haberin duyulmasının ardından Hawkins’in hayranları kaldığı otelin önüne akın etti. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔