Spor
Trend

Göztepe’de Sepil’in İstifası ve Abramovich Söylentileri Göztepe SK Fan Token’ı Uçurdu

Göztepe‘de Sepil’in İstifası ve Abramovich Söylentileri Göztepe SK Fan Token’ı Uçurdu. Chelsea‘nin eski sahibi Rus milyoner Roman Abramovich’in Türkiye’den takım satın almak istediği öğrenildi. Rus iş adamanın Göztepe ile ilgilendiği iddia edildi. Bu söylentiler Göztepenin kripto parasının değerine değer kattı.

Göztepe'de Sepil'in İstifası ve Abramovich Söylentileri Göztepe SK Fan Token'ı Uçurdu

İngiliz hükümeti, Rusya’nın Ukrayna’ya savaş açmasının ardından Roman Abramovich’e ciddi yaptırımlar uyguladı. Chelsea’yi satışa çıkaran Abramovich’in kulüpteki tüm yetkileri elinden alınarak, bu satıştan elde edilecek gelirden Rus iş insanının muaf tutulacağı belirtildi.

Roman Abramovich Bodrumspor’u istiyor

Türkiye’ye gelen Roman Abromavich’in Süper Lig‘den Göztepe’yi satın alacağı iddia edilmişti fakat Abramovich’in Bodrumspor’a talip olduğu ifade edildi. Abramovich’in Göztepe’yi almak istediği basına yansımıştı. Ancak Rus milyarderin hedefinin Bodrumspor‘u satın almak olduğu öğrenildi. Abramovich’in TFF 2.Lig‘de mücadele eden Bodrumspor’u almak için çaba içinde olduğu iddia edildi. Bodrumspor ilgisinin altında hem özel hem de bürokratik nedenler yatıyor. Abramovich’in Türkiye’ye geldiğinde tatil için tercih ettiği ve uluslararası değer olarak gördüğü Bodrum’u çok sevdiği, birçok yabancının burada yaşamasından dolayı kulübü tercih ettiği belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔