Gündem

İstanbul su kesintileri: TAM LİSTE!

İSKİ’nin resmi sitesinden İstanbul su kesintilerini, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yaşayan tüm vatandaşlar öğrenebiliyor. İSKİ, su kesintilerini ilçe ilçe ve saat saat yayınlayarak vatandaşları bilgilendiriyor. Peki, İstanbul’da sular ne zaman kesilecek?

İstanbul’da yaşayan binlerce vatandaş, ilçe ilçe su kesintilerine dair detaylara ulaşabiliyor. İSKİ’nin resmi internet sitesinde hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’nda olan su kesintileri yayınlanıyor. Bu su kesintileri saat saat arıza giderildikçe de güncelleniyor. İSKİ’nin sitesinde yer ala “Kesintiler” bölümünden detaylara bakma şansınız var. Ev hanımları, evde çalışanlar veya dışarı çıkmadan önce duş
almak isteyenler de bir sürprizle karşılaşmamak için sık sık kesintilere bakıyor.

Bu detayları sayfaya girmeden daha kolay öğrenmek isteyenler ise “Peki, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sular ne zaman gelecek?” sorusunu gündeme taşıdı. Peki, Peki, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sular ne zaman gelecek?

İstanbul su kesintileri sorgula!

İstanbul su kesintilerini sorgulamak için, aşağıda yer alan linke tıklayabilir ve direk sayfaya yönlenebilirsiniz. Bu sayede kesintilerin saatlerini öğrenmeniz oldukça kolay olacaktır.

İSKİ SU KESİNTİLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔