Dizi

Kara Tahta dizisinin konusu ne? Kara Tahta dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler?

Kara Tahta dizisinin konusu ne? Kara Tahta dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler? TRT1’in yeni ve iddialı dizisi Kara Tahta, kısa bir süre içinde ekran yolculuğuna başlayacak. Çekimleri bir süredir devam eden diziden, ilk tanıtım geçtiğimiz hafta gelmişti. Su içinde çekilen tanıtımda Furkan Andıç ve Miray Daner, duygusal yönü ağır basan bir hikayenin kahramanları olarak ilk kez görünmüşlerdi.

Kara Tahta dizisinin konusu ne? Kara Tahta dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler?
Kara Tahta dizisinin konusu ne? Kara Tahta dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler? 3

Dram türündeki Kara Tahta dizisi, izleyicinin şimdiden ilgisini çekmeyi başardı. Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç gibi iki başarılı genç ismin yer aldığı dizinin ilk fragmanı da hafta içinde yayınlandı. İzleyiciyi daha ilk tanıtımla yakalayan dizi için heyecan da başladı.

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kara Tahta dizisinde yarım kalmış bir hikaye işlenecek. Atlas ve Irmak’ın aşk öyküsü ekrana gelecek. Az önce ben kime hoş geldin dedim? Küskün bir çocuğa mı? Özlem dolu bir aşığa mı? Öfkeli bir düşmana mı? Yoksa bir öğretmene mi?”

KARA TAHTA DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Miray Daner, Furkan Andıç, Cengiz Bozkurt gibi birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı Kara Tahta dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Kara Tahta dizisini senaryosunu ise Erkan Birgören yazdı.

KARA TAHTA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte dizinin tahmin edildiği gibi Çarşamba akşamları yayınlanacağı da öğrenilmiş oldu. Üs Yapım imzalı Kara Tahta dizisinin ilk bölüm yayın tarihi de belli oldu. Buna göre dizi 30 Mart Çarşamba akşamı 1. bölümüyle ekrana gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔