Dizi

Kasaba Doktoru 1. Bölüm Tek Parça 8 Nisan Cuma TRT 1 İzle!

Kasaba Doktoru 1. Bölüm Tek Parça 8 Nisan Cuma TRT 1 İzle! Trt 1‘in çok izlenen dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle her cuma akşamı Trt 1 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Kasaba Doktoru’nda bu hafta neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Kasaba Doktoru 1. Bölüm Tek Parça 8 Nisan Cuma TRT 1 İzle!

Oyuncu kadrosunda; Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever’in rol aldığı, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Kasaba Doktoru”, farklı hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile ekranların yeni favorisi olacak.

Üç idealist doktorun hikayesi
İlk tanıtımı yayınlanan “Kasaba Doktoru”nda, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Ali’nin (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi konu alınacak. Ali Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Ömer babasının vefatından hastaneyi sorumlu tutar ve kendince hesap sorar. Hayat ile ölüm arasındaki o çizgide bir yaşama umut olmak için savaşanlar…

Kasaba Doktoru 1. Bölüm Tek Parça 8 Nisan Cuma TRT 1 İzle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔