Magazin

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek İle Ekranlara Geri Dönüyor !

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek İle Ekranlara Geri Dönüyor ! Yakalandığı kaçış sendromu hastalığı nedeniyle ekranlardan uzaklaşan Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haber geldi. Erbil, önümüzdeki aylarda Çarkıfelek programı ile tekrar ekranlara döneceğini açıkladı.

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek İle Ekranlara Geri Dönüyor !

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz yıllarda evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.

Kaldırıldığı hastanede ‘kaçış sendromu’ hastalığı da nüksedince durumu ağırlaşan Mehmet Ali Erbil, aylarca yoğun bakımda kalmıştı.

Bu süreçte uzun süre ekranlardan uzak kalan Erbil, başarılı geçen tedavisinin ardından sevenlerine müjde verdi.

Yaşadığı zor günleri geride bırakan ünlü şovmen, yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çarkıfelek’le dönüyor

İHA’nın haberine göre; Nasuh Özdemir İstanbuli’nin yayınladığı programa konuk olan Mehmet Ali Erbil, önümüzdeki aylarda Çarkıfelek programı için tekrardan ekrana döneceğini söyledi.

”Dualarla ayakta kaldık”

Ağır bir hastalık geçirdiğini belirten 65 yaşındaki sanatçı, ”Uzun bir tedavinin ardından kendimi çok iyi hissediyorum. Her geçen gün daha iyi duruma geldik. Sevenlerimin birçoğu bana dualar etti, onların dualarıyla ve tedavilerle ayakta kaldık. Şükürler olsun ki şu anda çok iyi durumdayım.” dedi.

”Birçok proje üzerinde çalışıyoruz”

Ünlü şovmen, açıklamasının devamında ”Bildiğiniz gibi yıllardır sunduğumuz ve bizimle özdeşleşen bir programımız var. Çok yakın zamanda Çarkıfelek programı ile sevenlerimizin karşısında olacağız. Tabi birçok yeni proje üzerinde çalışmalarımız da devam ediyor. Sizin aracılığınızla özellikle zor günlerimde beni yalnız bırakmayan tüm sevenlerime teşekkür ediyor ve hepsine saygı ve selamlarımı iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔