Gündem
Trend

Son Dakika Türkiye’de Disney Plus Boykotu

Son Dakika Türkiye’de Disney Plus Boykotu. Türkiye’de Disney Plus Büyük Tepki Toplamaya Başladı. Atatürk İle İlgili Dizi Çeken Disney Plus Tüm Dünya Üzerinde Reklamlarını Yayınlamaya Başladı. Bu Reklam Sürecinde Hiç Disney Plus Kullanımı Olmayan Ermenistan Disney Plus’ı Boykot Etmeye Ve Tepki Göstermeye Başladı. Bu Süreç Hızla İlerlerken Bir Yandan Sessiz Kalan Disney Plus Bu Baskıların Sonucunda Diziyi Yayından Kaldıracağını Belirtti Ve Tüm Türk İçeriklerini Disney Plus Üzerinden Kaldırma Kararı Aldı.

Son Dakika Türkiye'de Disney Plus Boykotu

Olayların Ardından Türkiye’de Bulunan Disney Plus Kullanıcıları, Bu Olaylara Tepki Gösterdi Ve Aboneliklerini İptal Etmeye Başladı. Tüm Gözleri İstediği Gibi Üzerine Toplayan Disney Plus Ermenistan Üzerinden Gelen Tepkileri Bir Yana Koyarak Dizileri Tekrardan Yayınlayacağını Belirtti.

Disney Plus’ın Son Kararı

Çok Geçmeden Bu Kararından Tekrar Dönen Disney Plus Yetkilileri Dizinin İptal Olduğunu Ve Yayınlamayacaklarını Bildirdi. Disney Plus Ermenistan Bünyesinde Kullanılmamasına Rağmen Ve Kanıtı Olmayan Sözde Soykırımı Bahane Göstererek Bu Kararını Bildirdiği İdda Ediliyor.

Son Dakika Türkiye'de Disney Plus Boykotu

Ümit Özdağ Ve Türk Vatandaşlarından Çağrı

Sosyal Mecralar Üzerinden Türkiye Vatandaşları Olarak Disney Plus Boykotunu Başlatmış Bulunmaktayız. Son Gelişmeleri Ve Sosyal Medyada Paylaşılan Gönderileri Görebilmek İçin #Disneyiptalet Hastag’ini Kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔