Dizi

Teşkilat 27 Mart pazar 40. Bölüm Tek Parça TRT 1 İzle!

Teşkilat 27 Mart pazar 40. Bölüm Tek Parça TRT 1 İzle! Trt 1‘in çok izlenen dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle her pazar akşamı Trt 1 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Teşkilat’da bu hafta neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Teşkilat 27 Mart pazar 40. Bölüm Tek Parça TRT 1 İzle!
Teşkilat 27 Mart pazar 40. Bölüm Tek Parça TRT 1 İzle! 3

TÜRKİYE’NİN KALBİ ANKARA’DA DEV PRODÜKSİYON!
Dizinin özel olarak tasarlanan, gerçek bir operasyon gerçekleştirilebilecek titizlikte hazırlanan tüm mekanları, Ankara’da bulunuyor…
Türkiye’nin kalbinde ilk kez bu büyüklükte dev bir prodüksiyon gerçekleşiyor. Ülkemizin başkenti ilk kez bu kadar büyük bir prodüksiyona ev sahipliği yaparken, MİT’in savaş teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler de ilk kez bu dizi ile ekrana taşınacak.
İSİMSİZ KAHRAMANLARIN GERÇEK HİKAYELERİ
Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana gelecek. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkacak.
YEDİ OLAĞANÜSTÜ KAHRAMANIN VATAN SEVDASI EKRANA KİLİTLEYECEK
‘Teşkilat’, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatacak.
Ve ilk bölümünde yedi vatan sevdalısı kahramanın kendileri için aldığı “ölüm” kararıyla çok konuşulacak!

Teşkilat 27 Mart pazar 40. Bölüm Tek Parça TRT 1 İzle!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔