Magazin

25 Yaşındaki Ünlü model Hailey Baldwin hayranlarını korkuttu

Ünlü model hayranlarını korkuttu. Covid-19 sonrasında, felç belirtileri gösteren Baldwin, evinde eşi Justin Bieber‘la kahvaltı yaparken rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı ve hayranlarını korkuttu.

Ünlü model Hailey Baldwin hayranlarını korkuttu
25 Yaşındaki Ünlü model Hailey Baldwin hayranlarını korkuttu 4

Beyninde Kan Pıhtısı Var

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’la evli olan ünlü model Hailey Baldwin Bieber, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada beyninde küçük bir kan pıhtısı geliştiği için Kaliforniya’daki Palm Springs yakınlarındaki bir hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Baldwin, geçirdiği Covid-19 rahatsızlığının ardından felç benzeri semptomlar gösterdiği için tedavi altına alındı.

Ünlü model Hailey Baldwin hayranlarını korkuttu
25 Yaşındaki Ünlü model Hailey Baldwin hayranlarını korkuttu 5

KENDİSİ AÇIKLADI

25 yaşındaki model, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Perşembe sabahı, felç benzeri semptomlar yaşamaya başlayıp hastaneye kaldırıldığımda kocamla kahvaltı ediyordum” diye yazdı.

“Beynimde oksijen eksikliğine neden olan küçük bir kan pıhtısı olduğunu keşfettiler, ancak vücudum bunu kendi kendine yendi ve birkaç saat içinde tamamen iyileştim. Bu kesinlikle yaşadığım en korkunç anlardan biri olsa da, şimdi evdeyim ve durumum iyi. Benimle ilgilenen tüm harika doktorlara ve hemşirelere çok minnettarım ve müteşekkirim! İyi dilek ve endişeyle ulaşan herkese tüm destekleri ve sevgileri için teşekkür ederiz” dedi.

Hailey Baldwin Bieber, açıklamasında eve döndüğünü ve iyileşmekte olduğunu doğruladı. 28 yaşındaki şarkıcı eşi Justin Bieber da yakın zamanda Covid-19 hastalığını atlatmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔