Dizi

Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle!

Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle! Kanal D‘nin çok izlenen duygusal dizisi yeni bölümüyle her pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Veda Mektubu’nda gelecek hafta neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmamak için şimdi hemen izleyin!

Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle!
Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle! 4

Veda Mektubu, Most Production imzalı, ilk bölümü 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar paylaşmaktadır. Dizi, 21 Ağustos 2023 tarihinde yayımlanacak olan 24. bölümüyle final yaparak sona erecektir.

“Ziya, gerçeği itiraf ediyor!” 


Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher, Aslı’dan ailesini toparlamasını ister. Seher, Ziya’ya artık hayatında olmayacağını söyler. Alanur, Beste’ye gerçek babasının Ziya olduğunu itiraf eder. Ziya ise tüm ailenin karşına geçerek Beste’nin öz kızı olduğunu itiraf eder. Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır. Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya’nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur. Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya’nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle!
Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 31 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle! 5

Veda Mektubu Resmi Youtube Sayfası.

Veda Mektubu 21. Bölüm Tek Parça 24 Temmuz Pazartesi İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔