Dizi

Veda Mektubu Son Bölüm Tek Parça 24 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle!

Veda Mektubu Son Bölüm Tek Parça 4 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle! Kanal D‘nin çok izlenen duygusal dizisi yeni bölümüyle her pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Veda Mektubu’nda gelecek hafta neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmamak için şimdi hemen izleyin!

Veda Mektubu Son Bölüm Tek Parça 24 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle!
Veda Mektubu Son Bölüm Tek Parça 24 Temmuz Pazartesi Kanal D İzle!

Veda Mektubu, Most Production imzalı, ilk bölümü 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar paylaşmaktadır. Dizi, 21 Ağustos 2023 tarihinde yayımlanacak olan 24. bölümüyle final yaparak sona erecektir.

“O Benim Kızım” 


Veda Mektubu 24 Temmuz Pazartesi Son Bölüm Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Aslı Barış’ın yaşadığını öğrenince deliye döner. Barış Aslı ve Mehmet’in yaşadığı yere gelerek onları öldürmek ister. Barış, Hatice’yi zorlayarak Aslı’yı bahçeye indirir. Ama Mehmet, Barış’ın geldiğini anlayarak ona bir sürpriz yapar. Karşısında Mehmet’i gören Barış silahını alır ve ateş eder. Peki, Mehmet vuruldu mu?

Barış, Karlı Ailesi’nin Evine Sızıyor

Hatice, Barış’ın istediklerini yapmış ve Aslı’nın ilaçlarını değiştirmiştir. Ona da bir saat vererek Aslı’yı tekrar almasını sağlayacaktır. Mehmet ise, durumlardan şüphelenmiş ve kendi planını devreye sokmuştur. Barış belirlenen saatte gelir ve Mehmet ile karşı karşıya kalır. İkili boğuşmaya başlar. Bu sırada Hatice, Aslı’yı yanlarına getirir. Mehmet, Aslı’yı görünce Barış’ı bırakır. Barış, elindeki silahla Aslı’yı rehin alır; ama, işler istediği gibi gitmez.

Veda Mektubu Resmi Youtube Sayfası.

Veda Mektubu 24 Temmuz Pazartesi Son Bölüm İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize Destek Olmak Ve Daha Fazla Haber İçeriğini Görmek İçin Lütfen Reklam Engelliyiciyi Kapatın 😔